Contact

  • Bezoek- en postadres
    De Slinger 40, 3995 DE Houten
  • Telefoon
    030-63 51 024

    Het kantoor van Theater Aan de Slinger is maandag t/m vrijdag telefonisch bereikbaar van 10.00 uur tot 15.30 uur. De kassa is op deze dagen telefonisch bereikbaar van 12.30 uur tot 15.30 uur.
  • E-mail
    theater@aandeslinger.nl

Adresgegevens

Route

Aanvullende informatie

Komt u met de auto naar Theater Aan de Slinger, dan kunt u uw auto parkeren in parkeergarage Kruitmolen. Klik op de bovenstaande routebeschrijving of download hier de pdf met routebeschrijvingen voor diverse vervoermiddelen (auto, trein, fiets en lopend). Zoekt u zelf een routebeschrijving op internet of maakt u gebruik u een navigatiesysteem, voer dan onderstaand adres in.

Parkeergarage Kruitmolen
De Molen 100
3995 AX Houten

Parkeergarage Kruitmolen ligt op 1 minuut lopen van Theater Aan de Slinger. U verlaat lopend de parkeergarage, uitgang Stellingmolen. U gaat rechtsaf en loopt het spoor onderdoor. Aan uw linkerhand ziet u Theater Aan de Slinger.
Parkeergarage Kruitmolen is 24 uur per dag, 7 dagen per week geopend. Bij het inrijden ontvangt u een ticket van de parkeergarage die u nodig hebt om de garage na winkelsluitingstijd weer binnen te komen. De parkeergarage is dan alleen te betreden via de entree aan de Stellingmolen.
Tarief: de eerste 2 uur gratis, vanaf het 3e uur betaalt u € 1,50 per uur. 
Wij hebben desgewenst uitrijkaarten à € 5,- voor u beschikbaar, aantrekkelijk vanaf 6 uur of langer parkeren. 

E-mailadressen
Algemeen & kaartverkoop: theater@aandeslinger.nl
Directie: directie@aandeslinger.nl
Programmering: programmering@aandeslinger.nl
Publiciteit & Marketing: publiciteit@aandeslinger.nl
Techniek: techniek@aandeslinger.nl
Vrijwilligerscoördinator: vrijwilligers@aandeslinger.nl
Horeca: horeca@aandeslinger.nl

Nieuwsbrief

Wilt u graag op de hoogte blijven? Schrijf u dan nu in!

Aanmelden of afmelden nieuwsbrief

Tweets

Jeugdtheaterschool Aan de Slinger
Uitinhouten
Omroep Houten
X